Gdy

Re: ..do pozostałych, którzy chcą się z tym "Pane

klemens1 napisał: > Gdyby były testy psychologiczne na znakologa, to polscy fachowcy od oznakowania > też by go nie zdali. I to pisze akurat ten, ktory od ponad roku nie jest w stanie napisac, jak powinny byc oznakowane dwa nastepujace po sobie odcinki drogi z roznymi ograniczeniami predkosci. — Klemens1: „pamiętaj: gdy się poddasz, będziesz… Czytaj dalej Re: ..do pozostałych, którzy chcą się z tym "Pane

Re: Kaskadowy pomiar prędkości

Zapomniałeś w swoim błyskotliwym wyliczeniu, że na znanej trasie da się uniknąć sporej liczby postojów na światłach. A w dużym mieście, na dużych skrzyżowaniach fazy są długie. Żeby zyskać 15 minut wystarczy nie odstać pełnego cyklu na kilku światłach. To oczywiście loteria i pisząc o 15 minutach napisałem o wypadku skrajnym, który udało mi się… Czytaj dalej Re: Kaskadowy pomiar prędkości

Re: wyjazdy na egzaminy do Łomży

Ale się uśmiałam 😉 Chociaz zgadzam sie, iż męzczyźni także jeżdżą do Łomży! Irek mówi, że „egzaminy w Warszawie to jedna wielka mistyfikacja”. Że co??? Zdawałam na Odlewniczej. Oblałam bo popełniłam głupie błędy. Co mieli począc egzaminatorzy? Zdałam, gdy błędu nie popelniłam. W zyciu nie przeszła mi przez głowę myśl o wyjeździe do Łomży 😉

Re: Światło dla pieszych na guzik, a bezpieczeńst

emes-nju napisał: > Czy ktoś potrafi mi wyjaśnić po jaka cholerę na skrzyżowaniach ze światłami rob > i się guziki dla pieszych? > W tym samym celu w jakim rzuca się psu piłeczkę którą każe mu się przynieśC – tresura. Cel – sprawić żeby ludzie przestali myśleć a zaczęli tępo wykonywać. Już kilku takich wytresowanych… Czytaj dalej Re: Światło dla pieszych na guzik, a bezpieczeńst

Re: Naturalnie!!!

edek40 napisał: > W jakich okolicznosciach maja to zrobic? Czy w czasie nauki parkowania? Czy moz > e ogladajac pogadanke o tym, ze predkosc zabija? Nie wiem. W podstawowce? W przerwie obiadowej? — Klemens1: „pamiętaj: gdy się poddasz, będziesz nikim, lepiej rób z siebie idiotę.” Proponuję ustalić: – pomiar = to co zmierzył fotoradar –… Czytaj dalej Re: Naturalnie!!!

Re: Naturalnie!!!

edek40 napisał: > I to wszystko dzieki corce znanego rajdowca, ktora zna sie doglebnie na rajdowym > pokonywaniu zakretow? Dla kogos, kto wie jak pokonywac rajdowo zakrety teoria o drodze zatrzymania to abecadlo. Gdyby sporej czesci „najlepszych kierowcow Europy” udalo sie przyswoic to abecadlo to byloby to juz niemale osiagniecie. — Klemens1: „pamiętaj: gdy się… Czytaj dalej Re: Naturalnie!!!

Re: Naturalnie!!!

Wystarczy, ze bedzie wiedzial, ze hamujac ze 120 km/h jego droga zatrzymania NIE bedzie krotsza od drogi zatrzymania ciezarowki hamujacej z 80 km/h. Swita cos? To juz byloby cos. — Klemens1: „pamiętaj: gdy się poddasz, będziesz nikim, lepiej rób z siebie idiotę.” Proponuję ustalić: – pomiar = to co zmierzył fotoradar – wynik = pomiar… Czytaj dalej Re: Naturalnie!!!

Re: Prokurator powinien wszczac dochodzenie.

nazimno napisał: > (niestety, w naszym kraju nadzieja jest matka glupich) Rozumiem, że w sprawie sprowadzenia zagrożenia w ruchu lądowym, a nie w sprawie tego konkretnego zdarzenia drogowego (czy wypadek, czy kolizja to będzie wiadomo dopiero wtedy, gdy pasażerka BMW opuści szpital, albo jeśli nie opuści go przez tydzień)? No i rzecz jasna nie przeciw… Czytaj dalej Re: Prokurator powinien wszczac dochodzenie.

Re: Kobieto, wezwij egzorcyste !

> Egzorcyści są specjalistami od zasad ruchu drogowego? Nawet moja osmioletnia corka wie co oznacza czerwone. Jej jeszcze taki „instruktor” moglby namieszac w glowie. Mam nadzieje, ze gdy osiagnie wiek, w ktorym bedzie mogla uczyc sie jezdzic, bedzie juz miala dosc rozumu. — Po ptokach. Beret sie sfilcowal… ZNOWU :)))) I niech tak juz zostanie.

Klima grzeje zamiast chłodzić!

To znaczy, środkiem chłodzi, a bokami grzeje, prawdopodobnie poszły sterowniki. Mój warsztat nie ma dla mnie czasu, a gdy pada deszcz, auto w środku wściekle mi się zaparowuje bez chłodzenia klimy (zwykły nawiew też grzeje zamiast chłodzić…). Polecicie jakiegoś fachowca od takich spraw w Wawie?

Re: Klimatyzacja/przy niskich temp sie nie wlączy

Ople tak maja.Gdy temp spada do 3-5 stopni klima sie nie uruchamia.Powiazane jest to z czujnikiem temp zewnetrznej.Jest też inny paradoks,w astrze IV właczając nawiew na szybe klima sie uruchamia ale kontrolka tego nie sygnalizuje,zapala sie dopiero po ustawieniu nawiewu np . na nogi.