opinia serwisprzekladni.com regeneracja maglownic

Witam. Skorzystaem w usług serwisprzekladni.com Zgierz/Dąbrówka Wielka ul.Dąbrowska 7 w zakresie regeneracji przekładni kierowniczej. Dzień przed wykonaniem usługi zadzwoniłem ustaliłem cenę i na pytanie czy to cena ostateczna z FV uzsykałem odpowiedz twierdzącą.

Po „regeneracji” sympatyczny kierownik tego bałaganu oznajmił mi iz iż serwisprzekladni.com nie jest płatnikiem VAT i faktury mi nie wystawią. Na pytanie dlaczego dowiaduję się dopiero teraz usłyszałem że przecież się o to nie pytałem a wogóle to z kim wczoraj rozmawiałem dzwoniąc na ich firmowy telefon.

W sumie nie było by jeszcze źle gdyby nie to że po odebraniu samochodu po przejechaniu około 50 km problem który kwalifikował mają przekładnię do regeneracji czyli stuki powrócił.

Pozwoliłem sobie na tel do ww firmy i zgłosiłem problem. Otrzymałem informację że zgodnie z postanowieniami gwarancji muszę zjawić się na ponowne oględziny aby stwierdzić czy problem faktycznie ma miejsce.

Więc wracam z powrotem 100km, panowie w gotowości oglądaą zawieszenie i dostaję pisemnie informacje iż uszkodzone są końcówki drążków kierowniczych.

Ok zamawiam nowiutkie lemfordery jadę do serwisu ale juz podczas wymiany mechnik kręci głową że wymieniamy w pełni sprawne końcówki. Faktycznie po wymianie jest identycznie.

Zgłaszam problem w serwisprzkladni.com i mówię że delikatnie mówiąc wpuszczają mnie w maliny pisząc takie bzdury i narażając mnie na bezsensowne koszty.

Moje zgłoszenie zostaje przyjęte i …… koniec. Firma całkowicie niegodna polecenia, amatorskie podejście do klienta i wykonywanej pracy. Wydane bezsensownie pieniądze cały czas uszkodzona maglownica problem z gwarancją ewentualnym zwrotem pieniędzy.

Do tego momentu nie mam żadnej odpowiedzi. Zgłosiłem sprawę do tygonika autoświat, zamieszczam ostrzeżenie przed tą firmą tutaj, skontaktuje sie także z federacją konsumentów aby skorzystać z rękojmi na wykonaną pseudo usługę.